Československá LIONS súťaž vo varení gulášu 2012

25.8.2012 (sobota) sa na Jankovom Vŕšku nad obcou Uhrovec uskutočnil 3. ročník Československej Lions súťaže vo varení gulášu.
Podmienkou pre súťažiacich bolo vytvoriť družstvo s minimálnym počtom dvoch a maximálnym päť súťažiacich osôb. Organizátor a vyhlasovateľ súťaže 1. LC Bratislava zabezpečil miesto, priestory v htl. Partizán, drevo, chlieb, misky, lyžice, servítky, ozvučenie, občerstvenie a všetky podmienky pre výbornú atmosféru.
Súťažné družstvá museli okrem dobrej nálady priniesť kotlík, mäso, ingrediencie a všetky ostatné potreby na navarenie toho najlepšieho gulášu.
Akcia sa konala počas krajských osláv SNP, ktoré sa v tom istom termíne uskutočnili na pamätníku.
Návštevníci si po dovarení mohli vybrať ktorýkoľvek z jedenástich súťažných gulášov a symbolickým charitatívnym príspevkom podporiť dobrú vec. Do tanca a spevu nám počas celej akcie vyhrávala country skupina Domovina.

Z jedenástich družstiev sa na prvom mieste umiestnilo súťažné družstvo Mi&My z Vysokej školy mezinárodních a veřejných vztahu Praha s gulášom "Medzinárodných vzťahov", na druhom mieste skončilo družstvo Spoločnosti M. R. Štefánika a na treťom mieste družstvo Tomičovci.

Keďže výtažok bol venovaný na dobročinné účely a aktivity 1. LC Bratislava, víťazmi boli všetci členovia zúčastnených družstiev a všetci návštevníci, patrí im naše veľké ĎAKUJEME!

Už teraz sa tešíme na buducoročné stretnutie na Jankovom Vŕšku, ktoré sa uskutoční koncom augusta 2013.

 

Tomáš Zajac, sekretár 1. LC Bratislava

***

Vážené dámy, vážení páni, milé priateľky, milí priatelia,

pozývame Vás na 3. ročník aktivity 1. LIONS CLUBu Bratislava - „Československá LIONS súťaž vo varení gulášu“, ktorá sa uskutoční 25.08.2012 na Jankovom Vŕšku, Uhrovec, okr. Bánovce nad Bebravou.

Dobrá pohoda, kopec zábavy a veľa podnetných návrhov od Vás, Vážené dámy a Vážení páni znovunaštartuje skvelé a priateľské stretnutia všetkých ľudí dobrej vôle, ktoré budú viesť k zvýšeniu našich aktivít v nasledujúcom období.

V prípade, že Vás naša aktivita zaujala, prosím, venujte pozornosť plagátu akcie.

Pre záujemcov z radov súťažných družstiev máme pripravené ubytovanie v htl. Partizán priamo na Jankovom Vŕšku aj sobotné posúťažné večerné posedenie pri pečenom prasiatku a dobrej muzike – neváhajte nás kontaktovať, radi Vám zašleme podrobnejšie informácie.

Pevne veríme, že prijmete naše pozvanie na spoločné stretnutie a táto výborná akcia sa stane tradíciou pri stretávaní Lionov a ich prívržencov.
3. ročník Československej LIONS súťaže vo varení gulášu sa bude konať koncom mesiaca august (25.08.2012) – počas osláv SNP, kedy je na Jankovom vŕšku veľká návštevnosť, čím zvýšime atraktivitu podujatia, ako aj výťažok z tejto aktivity, aby sme mohli napĺňať naše motto „WE SERVE“.

 

Tomáš Zajac, sekretár                                                           Jozef Škultéty, prezident
1. LC Bratislava

***

Miesto konania: Jankov Vŕšok, Uhrovec, okr. Bánovce nad Bebravou (mapa)
Dátum: 25.08.2012 (sobota)
Prezentácia družstiev: 9:00-09:45
Zahájenie: o 10:00 signálom
Varenie do a začiatok predaja: 13:00-14:00

Podmienky pre súťažiacich:
Minimálny počet súťažiacich v družstve - dvaja, maximálny počet - piati.
Skupiny sa môžu propagovať názvom, logom a prezentačnými materiálmi.
Navarený guláš bude venovaný na predaj bez nároku na finančnú odmenu.

Organizátor-vyhlasovateľ súťaže zabezpečí:
vodu, drevo, chlieb, misky, lyžice a servítky.

Kotlík, mäso, ingrediencie a ostatné je v réžií súťažiacich.

Účastnícky poplatok:
kotlík / kotlina do 25 litrov - 20,- EUR / družstvo
kotlík / kotlina nad 25 litrov - 1,- EUR / družstvo

Príďte si vychutnať výbornú atmosféru, podporiť súťažiacich a ochutnať ktorýkoľvek súťažný guláš za symbolický príspevok 3,80 EUR vrátane piva alebo kofoly.

 

Výťažok bude použitý na dobročinné a charitatívne účely 1. LIONS CLUBU Bratislava, LC Ľ. ŠTÚRA UHROVEC - JANKOV VŔŠOK a LC UHROVEC - JANKOV VŔŠOK.

V prípade akýchkoľvek otázok a pre prihlásenie nás neváhajte kontaktovať na info@1lc-bratislava.sk.

***
NAVRATKA - info@1lc-bratislava.sk
Nazov druzstva (LC):
Pocet osob v druzstve:
Meno "sefkuchara" a kontakt:
Velkost kotlika/kotliny (cca):
Typ vareneho gulasu:
***

Guláš súťaž - plagát 2012

 

Show titles