Charitatívno-spoločenský LIONS golfový turnaj 2020

9. ročník - Charitatívno-spoločenského LIONS golfového turnaja 2020 máme úspešne za sebou. Uskutočnil sa 3.6.2020 v GC Welten Báč, aj vďaka významnej pomoci sponzorov, najmä: SlovShore, s.r.o., Europersonal s.r.o., PCP Invest s.r.o. Lynx s.r.o., DNS s.r.o., Vital Grape s.r.o, DILL, s.r.o., Zlaté zrnko s.r.o. a GC Welten Báč.
Špeciálne poďakovanie patrí aj Petre Vlhovej a Tomášovi Berovi, ktorí darovali suveníry do dražby. Samozrejme ďakujeme aj všetkým účastníkom turnaja, hráčom, hosťom z Lionských klubov a organizátorom, členom 1.LC Bratislava.
Vďaka výbornému moderátorovi a zabávačovi Richardovi Vrablecovi sme mali postarané nielen o zábavu, ale účastnící mali možnosť spoznať a vypočuť si Jakuba Rizmana a jeho exkluzívne podanie skladieb rôznych žánrov hraných na harfe.
Celkovým víťazom turnaja sa stal Eduard Michalík, ktorý získal pohár guvernéra LC D 122 SK a ktorému aj touto cestou gratulujeme.
Vďaka vám všetkým sme aj tento rok pomohli 9. ročnej Simonke, ktorá je postihnutá detskou obrnou a výťažok z tejto veľmi vydarenej akcie poputuje práve jej na rehabilitáciu a liečbu počas roka 2020.
Už teraz sa tešíme na 10. ročník, na ktorom vás všetkých radi privítame.
 
JUDr. Ján Furák, prezident

Show titles