Sponzori a partneri

A&D OPTIKA

A&D optika

Meranie zrakovej ostrosti

Aplikácia kontaktných šošoviek, Meranie vnútroočného tlaku a hrúbky rohovky (bezkontaktnou metódou), 3D meranie oka, opravy a výmeny poškodených častí okuliarov, predaj slnečných a dioptrických okuliarov pre deti aj dospelých.

www.ad-optika.sk
 


 

Essilor - svetový líder v oblasti výroby okuliarových šošoviek

Essilor logo

Spoločnosť Essilor sa venuje intenzívnemu výskumu a uvádzaniu nových technológií do praktického života. Spoločnosť Essilor, jej vynikajúca tradícia, technologický pokrok v odbore očnej optiky a vedenie zložené zo zapálených odborníkov, je dielom ľudí s mimoriadnym nadaním. Nepretržite pracujeme na vývoji okuliarových šošoviek. Testujeme ich a nositelia, akým ste aj Vy, hodnotia ich vlastnosti. Spĺňame tak viac ako štandardné požiadavky v tomto odbore. Spĺňame Vaše požiadavky!
 


 

Dodávateľ invalidných vozíkov a rehabilitačných pomôcok
Logo Otto Bock Slovakia s.r.o.
Poskytujú nám elektrické invalidné vozíky B500 za výhodnejšie podmienky


 

M-travel s.r.o. - cestovná kancelária

M-travel s.r.o. cestovná kancelária

 Letecké a pobytové dovolenky, poznávacie zájazdy, letenky, exotické dovolenky, školské výlety, lyžovačky, relaxačné a rekondičné pobyty, ubytovanie v chatách a chalupách. Zabezpečuje aj firemné akcie, semináre, školenia, prezentácie, kongresy, plesy, služobné cesty, sprievodné programy, vstupy, exkurzie, sprievodcovské služby a dopravu autobusmi a mikrobusmi, lístky - vstupenky na kultúrne športové a spoločenské podujatia.

www.m-travel.sk


 

Hotel PARTIZÁN - Jankov Vŕšok

www.jankov-vrsok.sk